Veiligheid is een gedeelde verantwoordelijk. Unique Technicum doet er alles aan om de veiligheid van onze uitzendkrachten te waarborgen (
klik hier). Maar ook u kunt preventie en veiligheid doen leven in uw onderneming:
- Als u incentives geeft aan uw personeel, waarom geen brandblusser, rookalarm, vuurdeken of fluovest geven? Onze ervaring leert dat dit soort van incentive enorm wordt geapprecieerd.
- U kunt een EHBO cursus organiseren, buiten de werkuren, gebaseerd op situaties die de werkvloer overschrijden.
- Houd krantenartikels bij van arbeidsongevallen in gelijkaardige sectoren. Stel deze tentoon via de valven en geef er uw eigen preventie-inspanningen weer.
Kortom, gebruik alle manieren om zoveel mogelijk over veiligheid te communiceren. Dit toont aan dat u wel degelijk met veiligheid op de werkvloer bezig bent.