Voorwaarden BAF-actie Labcorp
- Kandidaten kunnen aangebracht worden t.e.m. 30/9/2025
- Wie mag deelnemen? Natuurlijke personen die over een geldig e-mailadres, telefoonnummer, adres en officiële verblijfplaats in België beschikken tijdens de duurtijd van de actie, kunnen onder hun eigen naam deelnemen. Zij schrijven zowel zichzelf als de “friend” in. De “friend” is een natuurlijk persoon met een geldig e-mailadres, telefoonnummer en een officiële verblijfsplaats in België gedurende de duurtijd van de actie, die op zoek is naar een job met optie vast en die door de aanbrenger geregistreerd wordt.
- De actie geldt uitsluitend voor doorverwijzingen naar vacatures bij Labcorp via Unique Mechelen. Er moet worden voldaan aan de volgende voorwaarden om deel te nemen aan de actie:
- De aangebrachte kandidaat nog niet gekend is bij Unique,
- De uitzendkracht neemt kennis van het actiereglement;
- De uitzendkracht bezorgt de contactgegevens van een friend aan Unique;
- Unique contacteert de friend in het kader van een kennismakingsgesprek;
- Unique organiseert een selectiegesprek bij de klant, waarbij de friend aanwezig is;
- De friend volbrengt een minimum minstens 10 werkdagen (2 weken) prestaties (in een fulltime regime) bij dezelfde klant, zijnde Labcorp,
- Hij/zij ondertekent een document, waarin hij/zij verklaart de inkomsten uit deze actie aan te geven in de personenbelasting.
- Door de contactgegevens van de friend te bezorgen aan Unique, schrijft de aanbrenger zichzelf in voor de actie en komt hij/zij in aanmerking voor een bon twv €50 incl btw.
- Na het vervullen van deze voorwaarden ontvangt de doorverwijzer een cadeaubon (Zalando of Bol.com) ter waarde van €50 incl btw. De keuze van de bon (Zalando of Bol.com) wordt gemaakt door de doorverwijzer bij ontvangst.
- Het aanbrengen van kandidaten valt buiten het uitoefenen van de beroepswerkzaamheid van de aanbrenger/genieter en kent geen enkel nauw verband hiermee. Er is geen enkele link met de normale dagtaak van de aanbrenger/genieter, noch wordt tijdens het uitoefenen van de beroepsactiviteit opgedane kennis gebruikt. In geval van inbreuk op de bovenvermelde regels, zal de deelnemer onmiddellijk, automatisch en zonder voorafgaande verwittiging worden gediskwalificeerd.
- Elke aanbrenger mag meerdere keren deelnemen, dus meerdere friends registreren. Eén uitzendkracht kan dus meermaals in aanmerking komen voor het winnen van de prijs.
- De actie wordt gratis aangeboden aan de deelnemers en deelname staat los van enige aankoopverplichting. Men kan enkel iemand anders inschrijven. De controle gebeurt adhv het naam, voornaam en adres.
- Unique behoudt zich het recht voor om de actie op elk moment te wijzigen of stop te zetten.
- De bon is niet uitbetaalbaar in gelden.
Vragen en betwistingen?
- Vragen omtrent deze actie kunnen uitsluitend gericht worden aan: marketing@unique.be.
- Klanten van Unique zijn niet gemachtigd om informatie over de actie te verschaffen.
- Bevoegde rechtbank